Защитите Вашу интеллектуальную собственность

Засідання «Судова експертиза винаходів та корисних моделей», 14 грудня 2016 р.

16 дек 16

14 грудня 2016 року в приміщенні INVERIA Flow Space було проведено засідання Комітету Асоціації правників України з питань інтелектуальної власності на тему: «Судова експертиза винаходів та корисних моделей».

Модератором заходу виступив партнер Патентно-юридичної компанії «IPjurix» Юрій Охромєєв, який відкрив засідання з тезисами про необхідність реформування положень щодо призначення судового експерта та судової експертизи в цілому, розповів про закордонний досвід у цій сфері.

Сергій Гуля, судовий експерт та представник Об’єднання експертів «АРТІФЕКС», поділився своїм досвідом щодо практичних моментів виконання експертизи, а саме про поширені «міфи» при поставленні питань для судового експерта та про терміни дослідження надміру поданих об’єктів судової експертизи.

Владислав Федоренко, директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України, відрекомендував представлений заклад, розказав про його апарат, можливості та потенціал.

Під кінець зустрічі доповідачі разом з аудиторією розглядали конкретні випадки захисту патентів на винаходи та корисні моделі, надавали свої зауваження та рекомендації.