Защитите Вашу интеллектуальную собственность

Круглий стіл «Роль судової експертизи при розгляді справ спеціалізованим судом з інтелектуальної власності», 24 листопада 2016 року

07 дек 16

24 листопада в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ відбувся круглий стіл на тему: «Роль судової експертизи при розгляді справ спеціалізованим судом з інтелектуальної власності», організаторами якого виступило об’єднання експертів «Artifex».

Створення спеціалізованого суду з інтелектуальної власності піднімає на новий рівень питання якості проведення судової експертизи для об’єктивного вирішення справи. Як свідчить практика, якість та строк проведення судової експертизи значною мірою залежать від досвіду та кваліфікації судового експерта.

В круглому столі взяли участь судді, судові експерти, практикуючі адвокати, патентні повірені та інші фахівці у сфері інтелектуальної власності. Партнер патентно-юридичної компанії «IPjurix» Охромєєв Ю.Г. розповів про головні критерії по відбору судових експертів для проведення судової експертизи. «Професіоналізм судового експерта і його ставлення до виконання експертизи є категоріями суб’єктивними, непохитними, такими, які випливають із внутрішніх переконань кожної окремої особи, а тому будь які інші фактори, такі як, наприклад, державний сектор чи приватна сфера діяльності експерта, не можуть завідомо визначати його компетентність» — зазначив Охромєєв Ю.Г.