Защитите Вашу интеллектуальную собственность

Патентно-юридична компанія «IPjurix» виступить організатором круглого столу «Протидія «патентному тролінгу» в Україні в контексті захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності», 25 листопада 2016 року

21 ноя 16

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України та патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери» спільно з Інститутом держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрН України, Київським університетом права НАН України, патентно-юридичною компанією «IPjurix» 25 листопада 2016 року проведуть круглий стіл «Протидія «патентному тролінгу» в Україні в контексті захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності».
Учасники круглого столу обговорюватимуть питання щодо діяльності «патентних тролів» та шляхів протидії останній.
Запрошуються до участі: судді, представники органів досудового слідства, судові експерти, патентні повірені, адвокати і юридичні компанії, бізнес-асоціації та торговельно-промислові палати, представників інститутів громадянського суспільства та ЗМІ.
Захід відбудеться 25 листопада 2016 року о 14:00 (початок реєстрації з 13:30) за адресою: м. Київ, пр. Рильського, 8, зала засідань колегії Мін’юсту.
Попередня реєстрація учасників («дедлайн»: 24 листопада о 18:00) є обов’язковою та здійснюється через Інтернет-ресурс http://bit.ly/2fImbbh