Захистіть Вашу інтелектуальну власність

   

  Позитивне рішення суду на користь клієнта,звісно досягнення компетентного юриста. Але жоден юрист не зможе виграти справу без якісно підготовлених доказів.
  Судові спори у сфері інтелектуальної власності є досить складними через їх неоднорідність і суттєві відмінності в побудові судової стратегії. Для побудови надійної доказової бази потрібні вузькоспеціалізовані фахівці з області хімії, машинобудування, електротехніки і т.д. Так само дуже важливо розуміти те, що в 95% спорів у сфері інтелектуальної власності призначається судова експертиза, результати якої потім лягають в основу рішень суду. Компанія IPjurix співпрацює з вузькоспеціалізованими фахівцями в різних сферах (діючими співробітниками НДІ або провідних ВНЗ України), що дозволяє знаходити рішення для питань клієнта будь-якої складності.
  Наявність у нашій команді досвідчених судових експертів у сфері інтелектуальної власності, дозволяє зібрати неспростовні докази і відстояти права клієнтів у суді.
  Пропонуючи нижченаведені послуги ми підтверджуємо свою відкритість і можливість співпраці як з Клієнтами, так з іншими адвокатами і юридичними компаніями, допомагаючи їм супроводжувати інтереси своїх Клієнтів у суперечках з інтелектуальної власності на вищому рівні.

  Ми пропонуємо наступні послуги:
  - пошук по міжнародним патентним базам інформацію, що порочить новизну патенту;
  - пошук по спеціалізованих бібліотеках інформацію, що порочить новизну патенту;
  - підбір та аналіз інформації необхідної для визнання ТМ недійсною;
  - аналіз української та зарубіжної судової практики та підготовка юридичних аргументів на користь клієнта;
  - аналіз рішень українського та зарубіжних патентних відомств і підготовка юридичних аргументів на користь клієнта;
  - підбір практики міжнародних організацій у сфері інтелектуальної власності WIPO (World Intellectual Property Organization), OHIM (Office for Harmonization in the Internal Market), EPO (European Patent Organisation) та інших;
  - підготовка до проведення експертизи патентним відомством України (Укрпатент);
  - юридично правильна фіксація продажу контрафактних примірників продукції;
  - юридично правильна фіксація вмісту веб-сторінок в мережі Інтернет з виявленими порушеннями, а також отримання інформації про адміністратора або власника домену;
  - обґрунтований розрахунок збитків від порушення прав інтелектуальної власності;
  - підготовка висновків фахівців і судових експертів для надання їх на переговорах або в судовому засіданні.