Захистіть Вашу інтелектуальну власність

Якщо Ви бажаєте впевнено почувати себе на ринку і мати свою позитивну ділову репутацію, Вам необхідна реєстрація своєї торгової марки (знака для товарів і послуг).
Наявність торгової марки виділить Ваші товари або послуги на ринку і вбереже від поганої репутації. Так само наявність торгової марки дозволяє більш ефективно просувати на ринку саме Ваші товари або послуги, будучи при цьому об’єктом капіталізації.
Наявність торгової марки дає Вам право забороняти третім особам використання Вашого бренду, дозволяти використання шляхом укладення ліцензійних договорів, а так само передавати право третім особам. Також наявність торгової марки дозволяє отримати домен другого рівня в зоні .ua і .укр.
Свідоцтво на знак для товарів і послуг має термін дії 10 років з правом періодичного продовження на 10 років.
Процес реєстрації є досить серйозним етапом, в якому слід передбачити і запобігти всілякі проблеми на майбутнє. Правильно вчинені дії в процесі реєстрації торгової марки дозволять Вам заощадити значні кошти в майбутньому.
Так само ми співпрацюємо з дизайнерами, які можуть допомогти розробити відому торгову марку для споживача. Ваша торговельна марка – це запорука Вашої успішної ділової репутації.

Ми надаємо наступні правові послуги в цій сфері:
- попередній пошук торгових марок;
- реєстрація торгових марок в Україні;
- реєстрація торгових марок в іноземних державах;
- продовження свідоцтва на торговельну марку;
- передача прав на торговельні марки;
- укладання ліцензійних договорів на використання торгових марок;
- укладення договорів франчайзінгу;
- внесення прав на об’єкти інтелектуальної власності до статутного капіталу підприємства;
- реєстрація доменного імені в зоні .ua /.укр на основі торговельної марки.