Захистіть Вашу інтелектуальну власність

Державна реєстрація авторського права в Україні здійснюється відповідно до Закону України “Про авторське право і суміжні права” та постановою Кабінету Міністрів України “Про державну реєстрацію авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір”.
Ми надаємо наступні послуги в даній сфері:
- реєстрація авторського права на твір;
- реєстрація авторського права на службовий твір;
- реєстрація авторського права в Бібліотеці Конгресу США;
- реєстрація договорів, які стосуються права автора на твір і його використання:
- договори про передачу (відчуження) майнових прав;
- договори про передачу виключного права на використання;
- договори про передачу невиключного права на використання.
Важливо відзначити, що реєстрація авторського права не є обов’язковою процедурою. Згідно Бернської конвенції авторські права виникають і охороняються з моменту створення твору в об’єктивній формі.
У той же час державна реєстрація авторського права дозволяє правовласникам почувати себе набагато впевненіше, оскільки така реєстрація є підтвердженням прав на заявлену автором дату. Причому таке підтвердження забезпечується безпосередньо державою.
Крім того, що реєстрація авторського права полегшує процедуру доведення в суді при виникненні спорів, така реєстрація також необхідна при постановці об’єкта авторського права на баланс юридичної особи.
Якщо нашому клієнтові необхідна реєстрація авторського права за кордоном, наші фахівці допоможуть зареєструвати авторське право в інших країнах.