Захистіть Вашу інтелектуальну власність

Охорона об’єктів інтелектуальної власності, крім об’єктів авторського права і комерційних найменувань, має територіальний характер.
Наявність українського патенту або свідоцтва на знак для товарів і послуг не дає прав забороняти використовувати Вашу технологію, дизайн чи торгову марку за кордоном.
Для цього необхідна реєстрація в тих країнах, в яких Ви плануєте вести свій бізнес.
Досвід наших фахівців дозволяє найбільш якісно і в найкоротші строки отримати іноземний охоронний документ на Ваш об’єкт інтелектуальної власності. Так само реєстрація охорони об’єктів інтелектуальної власності, збільшує капіталізацію Вашого бізнесу і дозволяє оптимізувати його оподаткування.
Для реєстрації об’єкта інтелектуальної власності за кордоном, Вам необхідно зв’язатися з нашими фахівцями, які в максимально комфортною для Вас формі нададуть консультацію про необхідні документи та особливості реєстрації Вашого об’єкта інтелектуальної власності. Наші фахівці допоможуть вибрати максимально придатний для Вас варіант міжнародної реєстрації (реєстрація прав в окремих державах або за міжнародними угодами).
Ми суворо дотримуємося політики конфіденційності. Для нас дуже важлива наша репутація.

Ми надаємо наступні послуги в цій сфері:
- супровід міжнародної реєстрації прав на винаходи;
- супровід міжнародної реєстрації прав на корисні моделі;
- супровід міжнародної реєстрації прав на промислові зразки;
- супровід міжнародної реєстрації прав на торговельні марки;
- супровід міжнародної реєстрації прав на географічні зазначення походження товарів;
- супровід реєстрації авторських прав за кордоном.