Захистіть Вашу інтелектуальну власність

Франчайзинг є досить поширеною формою бізнесу, яка побудована на взаємовигідних умовах співробітництва між двома сторонами, при якій одна сторона (франчайзер), на договірній основі (договір комерційної концесії), передає партнеру (франчайзі) пакет виключних прав на використання об’єктів інтелектуальної власності та інше.
Винятковий пакет прав, може в себе включати право на використання торговельної марки, право на використання, торговельних марок, промислових зразків, винаходів, творів, комерційної таємниці, комерційного досвіду та ділової репутації, а так само технології організації та ведення бізнесу та інше. Як правило, згідно договору франчайзі набуває франшизу (пакет прав), після чого регулярно виплачує франчайзеру певну суму за користування франшизою. Франчайзер при цьому активно бере участь у розвитку бізнесу, проводячи рекламні акції, популяризуючи продукт вироблений франчайзі. Але запорука успішної співпраці між сторонами є виписані правила, які є оптимальними для обох сторін.
Ми пропонуємо наступні послуги:
● аудит об’єктів інтелектуальної власності франчайзера;
● реєстрація об’єктів інтелектуальної власності франчайзера;
● надання юридичних консультацій щодо укладення та зміни договорів комерційної концесії (франчайзингу);
● безпосередню участь у переговорах щодо укладення та зміни договорів комерційної концесії (франчайзингу);
● розробка оптимальної податкової бізнес-моделі між франчайзером і франчайзі;
● розробка пакету юридичних документів, у тому числі договорів, необхідних для оформлення відносин франчайзингу;
● юридичний аналіз існуючої бізнес-моделі між франчайзером і франчайзі, надання юридичної консультації з рекомендаціями.