Захистіть Вашу інтелектуальну власність

Партнер Тетяна Руденко взяла участь у V Форумі України з питань конкуренції

22 Mar 16

Враховуючи, що напрямок конкурентного права для Патентно-юридичній компанії “IPjurix” є одним з пріоритетних, ми не могли залишитися осторонь V Форуму України з питань конкуренції, в якому партнер компанії Тетяна Руденко взяла участь.
Захід проходив за сприяння Антимонопольного комітету України та Фонду розвитку конкуренції.
Учасники форуму активно обговорювали питання економічного аналізу у конкурентному правозастосуванні та досвід країн, які досягли значних результатів у цьому напрямку. Палкі дискусії серед учасників виникли під час обговорення питань приведення правозастосовчої практики Антимонопольного комітету відповідності до кращих світових практик. Обговоренням теми, що турбує не лише фахівців, а й багатьох пересічних громадян, а саме реформування українського енергетичного сектору та впровадження європейських стандартів, було завершено V Форум з питань конкуренції.
За результатами заходу, було окреслено коло нагальних проблем та пріоритетів галузі. Перш за все, це необхідність доопрацювання законодавства України до повної європейської моделі. Розвиток конкурентної політики потребує системної координації з багатьма відомствами із залученням юридичних кіл, експертів задля суттєвих здобутків у цьому процесі. Іншим надвеликим пріорітетом є питання ефективності роботи Антимонопольного комітету України, налагодження системи якісного економічного аналізу та запровадження найбільш оптимальних систем оцінки економічного впливу, який здійснює Комітет, оцінки якості рішень Комітету і роботи територіальних відділень.
До участі у форумі були залучені провідні фахівці з країн Європи та США, досвід яких вражаючий. З української сторони були залучені не тільки фахівці Антимонопольного Комітету та інших відомств, а й було запрошено представників бізнесових кіл України, які мали змогу отримати відповіді на хвилюючи питання.